Ми змінимо Ваше ставлення до лікарських рослин!

Ми змінимо Ваше ставлення до лікарських рослин!

Що ви знаєте про трави? Наскільки глибоко вони всі вивчені? Чи повною мірою ми використовуємо їх лікувальні властивості? Саме ці питання стали основними в нашому прагненні створити новий продукт на основі найбільш вивчених і всім знайомих лікарських рослин.
Як добре ви знаєте трави?
Трави— це рослини з пряними або ароматичними властивостями, які використовуються для ароматизації та прикрашання їжі, в лікувальних цілях або для ароматизації; виключаючи овочі та інші рослини, що споживаються для отримання макроелементів. Трави, як правило, відносяться до листяних зелених або квітучих частин рослини (свіжих або сушених), тоді як спеції зазвичай сушать і виробляють з інших частин рослини, включаючи насіння, кору, коріння та плоди. До появи перших наших предків більша частина трав, скоріш за все, була вже сформована в тому вигляді, в якому ми зараз їх знаємо і можливо з тим набором діючих речовин, які ми сьогодні використовуємо для лікування недуг нашого організму. Так само ми можемо припустити, що у первісних людей не було заповнених вщент різними продуктами супермаркетів і закладів швидкого харчування. Можна припустити , що наші предки, харчувалися всілякими, більш менш їстівними частинами трав і рослин, які росли в місцях їх проживання, з часом, скоріше за все, вони точно знали які трави треба вживати при різного родутілесних болях (ідентифікували їх як лікарські).
Відповідно, ми сьогодні є на цій планеті в більшій мірі завдяки травам і тим корисним речовинам, які вони навчилися накопичувати після мільйонів років еволюції. Ми можемо стверджувати, що організм людини максимально адаптований до різного роду діючих речовин більшості видів трав і сучасні синтетичні препарати навряд-чи зможуть похвалитися такою, накопиченою мільйонами років, сумісністю з нашим організмом. Їх поява це просто результат сучасного способу життя людини. Тоді питання – чому при такій максимальній сумісності ,лікування травами так відносно мало практикується в нашому суспільстві? Це відсутність інформування і розуміння про лікувальні можливості трав або неправильне і та неефективне їх використання з погано вираженим лікувальним ефектом?
Ми вважаємо, що обидві ці причини є основними в недостатньому використанні лікарських рослин, при цьому неефективне їх використання значно знижує розуміння про їх величезні можливості в лікуванні абсолютно всіх видів хвороб людини. Тому ми в своїй діяльності зважилися на відповідальний і важливий крок – довести, що трави, які правильно підібрані і виготовлені відповідно здавна існуючих рецептів, можуть ефективно лікувати хвороби людини, наповнювати організм корисними речовинами, давати силу і енергію, повертати до нормального емоційного стану. Ми маємо на меті, довести вам, що правильно приготовлені трави , з якими ми зустрічаємось щодня, можуть допомогти вилікувати наші недуги.
Підприємство «Спориш» розробило лінійку функціональних фітосиропів різних напрямків дії на організм людини. В основі наших сиропів добре підібрані збори трав, діючі речовини яких надають комплексний вплив на певні органи. Фітосиропи виготовлені відповідно до давно існуючих способів приготування настоїв з різних частин трав і дерев, які ростуть виключно на території нашого проживання. Ми більш ніж упевнені у великій ефективності наших сиропів і сподіваємося, що правильне їх застосування змінить Ваше здоров’я і Ваше життя в кращу сторону.

Цiкавi статтi